משפט פלילי

משרדנו מתמחה במשפט פלילי, עורך דין פלילי מייצג חשודים ונאשמים ונותן ייעוץ משפטי עוד בשלב החקירה במשטרה. והן בייצוג בבתי המשפט בדיוני מעצרים בכל הערכאות בארץ.

משרדנו צבר ניסיון רב בתחום הפלילי, בייצוג בפני כל בתי המשפט לרבות בית משפט העליון, לרבות בנושאים של: הליכי מעצר, מעצר עד תום ההליכים, שחרור ממעצר, עבירות סמים, עבירות אלימות, רצח, הריגה, עבירות מין, שוחד, גניבה ממעביד ועוד.

משפט פלילי - חקירה במשטרה והליכי מעצר

משפט פלילי, בשונה משאר הליכי המשפט, הינו הליך דורסני הפוגע מטבעו בזכויות יסוד של האזרח באשר הוא. מאחר ומדובר בדיני נפשות, ישנה חשיבות עליונה לשמור על זכויות בסיסיות למרות האישומים החמורים המופנים כנגד האזרח.

במרבית המקרים, החקירה המשטרתית מתנהלת כאשר החשוד בעבירות פליליות נתון במעצר. זאת על מנת למנוע ממנו אפשרות לשיבוש החקירה, או לסכן את הציבור. בפועל המעצר גורם לשבירת רוחו של אדם, ולעיתים מוצאים עצמם אנשים שלא עשו דבר, מודים בביצוע עבירות פליליות תוך הנחה מוטעית כי זה הדבר שיחלץ אותם מהמעצר.

תפקידו של עורך דין המתמחה בתחום הפלילי הינו בין היתר, לשמור על זכויותיו של החשוד, להסביר לו מה מותר ומה אסור בחקירה, תוך נסיון לזרז את סיום החקירה ושחרורו ממעצר.

משרדנו מייצג את לקוחותיו בהליכים פלילים תוך שימת דגש על אמינות מקצועיות, יחס אישי ללקוח. ליווי הלקוח בכל שלבי החקירה וביקור בבית המעצר, עד לשחרור ממעצר בבית המשפט.נשמח לעמוד לשירותכם לכל שאלה ייעוץ ופרטים


להרחבה אודות תחומי התמחות במשפט פלילי

דילוג לתוכן