עו"ד התנגדות לצוואה

מעוניינים להתנגד לתוקף של צוואה? אנחנו יודעים איך לעזור לכם

 קמרי ושות' הינו משרד בוטיק המתמקד בליטיגציה וייצוג של תיקים מורכבים בתחום דיני צוואות וירושות בעל ניסיון רב והצלחות מרובות בתיקים בבית המשפט.

עורך דין התנגדות לצוואה גיא קמרי הינו בעל ניסיון רב בהליכים של התנגדות לצו קיום צוואה ופסילת צוואה בבית המשפט.

יש לכם 14 יום להתנגד לצוואה ממועד הגשתה
הנכם מוזמנים לפנות אלינו לבחינת סיכויי ההתנגדות
חותם אמינות
לשיחת ייעוץ ללא התחייבות חייגו עכשיו!
לשיחת ייעוץ עם עו"ד קמרי ללא התחייבות!
מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

תחומי התמחות המשרד

התנגדות לצואה

המשך

פסילת צוואה

המשך

התנגדות לצו ירושה

המשך

ביטול צוואה

המשך

ביטול צו קיום צוואה

המשך

סכסוכי ירושה

המשך

משרדנו מתמקד בליטיגציה בתחום הירושה והצוואות ובעל נסיון רב בניהול הליכים של התנגדות לצוואה וביטול צוואה על ידי בתי המשפט

מיוצגים שלנו מספרים

סיבות עיקריות להגשת התנגדות לצוואה

העדר כשירות לערוך צוואה: כאשר עולה חשד כי המצווה ערך צוואה כאשר מצבו הרפואי לא אפשר לו לעשות כן, כאשר למשל מדובר באדם שלקה בדמנציה או כל מחלה אחרת אשר פגעה ביכולתו להבין את משמעות עריכת הצוואה.

השפעה בלתי הוגנת: כאשר עולה החשד כי הצוואה נכתבה על ידי המצווה תחת השפעה בלתי הוגנת של הזוכה. המדובר בניצול מצבו של המצווה ותלותו בזוכה שהביא לעריכת צוואה לטובת הוכה.

מעורבות הזוכה בעריכת הצוואה: כאשר עולה החשד כי הזוכה על פי הצוואה היה מעורב בעריכתה באופן כזה או אחר, כגון: בחירת עורך הדין, נוכחות במעמד החתימה על הצוואה, מעורבות בהוראות הצוואה, ועוד.

פגמים מהותיים בצוואה: צוואה שלא נערכה בהתאם לחוק הירושה עלולה להימצא כפגומה ולא תוכר כצוואה. דוגמא לכך הינה צוואה בעדים שנחתמה בפני עד אחד. או שהעדים חתמו עליה במועד אחר.

זיוף צוואה: כאשר עולה חשד שהצוואה מזויפת, בין אם מדובר בזיוף חתימה של המצווה, או למשל זיוף חתימה של העדים. מסמך צוואה שנראה לא אותנטי למשל גילו של המסמך אינו תואם לתאריך עריכתו ועוד.

פגמים צורניים בצוואה: צוואה שיש בה פגם צורני כגון: טעות בתאריך, טעות בניסוח הצהרת העדים ועוד, אלה יכולים להביא בסופו של דבר לפסילת הצוואה.

נעשה לכם עוול? אנחנו נילחם על הזכויות שלכם

לשיחת ייעוץ ללא התחייבות חייגו עכשיו!
לבחינת סיכויי ההתנגדות ללא כל התחייבות
מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

המשרד בתקשורת:

מהו הליך התנגדות לצו קיום צוואה

כאשר מבקשים לתת תוקף לצוואה יש להגיש בקשה לרשם לענייני ירושה למתן צו לקיומה. ללא מתן צו לקיום הצוואה לא ניתן לפעול על פיה. הדרך לביטול תוקפה של צוואה ופסילתה הינה דרך הגשת ההתנגדות, ועדיף לעשות כן באמצעות עורך דין התנגדות לצוואה בעל ניסיון בהליכים אלה בבית המשפט. ישנן עילות מרכזיות נפוצות אשר יש בכוחן להביא לקבלת ההתנגדות ופסילת הצוואה, כגון: אי כשירות להבחין בטיבה של צוואה, השפעה בלתי הוגנת, מעורבות בעריכת הצוואה, זיוף חתימה בצוואה ועוד.

הדרכים להוכחת עילות ההתנגדות הינן רבות ומגוונות תוך שימוש בחוות דעת מקצועית כגון רופא מומחה לבחינת כשירות המצווה או גרפולוג כדי לחזק את המסקנה שהחתימה על הצוואה מזויפת. למשרדנו, ניסיון רב בתחום וניהול הליכים של התנגדות לצו קיום צוואה, ביטול צו קיום צוואה והליכים הקשורים לנושא המתנהלים בבית המשפט לענייני משפחה.

התנגדות לצוואה הדדית

חוק הירושה הנוגע לצוואות הדדיות עבר חידוש של ממש בתיקון לחוק משנת 2005. המחוקק הטיל הגבלות מכוח החוק על אפשרות החזרה וביטול צוואה הדדית, כמו כן ישנם נושאים נוספים כגון הענקת מתנה לאחר לכתו של אחד מבני הזוג אשר פוגעת בזכויות הירושה של היורשים הזוכים לאחר לכתו של בן הזוג השני. עורך דין העוסק בהתנגדות לצוואה הדדית מכיר את נושא הצוואות ההדדיות על בוריו, לרבות החולשות והפגמים בצוואה הדדית משותפת שנערכה בין בני זוג.

צוואה הדדית

כתבו לנו...

פרטי יצירת קשר

רשתות חברתיות

דילוג לתוכן