עורך דין לביטול הסכם מתנה

מעוניינים לבטל הסכם מתנה? אנחנו יודעים איך לעזור לכם

 קמרי ושות' הינו משרד בוטיק המתמקד בליטיגציה וייצוג של תיקים מורכבים בתחום דיני צוואות וירושות בעל ניסיון רב והצלחות מרובות בתיקים בבית המשפט.

עורך דין ביטול הסכם מתנה גיא קמרי הינו בעל ניסיון רב בהליכים של ביטול הסכמי מתנה בהליכים בפני בבית המשפט.

הנכם מוזמנים לפנות אלינו לבחינת סיכויי התיק
חותם אמינות
לשיחת ייעוץ ללא התחייבות חייגו עכשיו!
לשיחת ייעוץ עם עו"ד קמרי ללא התחייבות!
מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

מיוצגים שלנו מספרים

כאשר מבקשים לבטל תוקף של הסכם מתנה יש להגיש תביעה לבית המשפט כנגד מקבל המתנה כדי להצהיר כי המתנה חסרת תוקף. הדרך לביטול הסכם מתנה ופסילתו הינה דרך הגשת תביעה לבית המשפט, ועדיף לעשות כן באמצעות עורך דין העוסק בביטול הסכמי מתנה בעל ניסיון בהליכים אלה בבית המשפט. ישנן עילות נפוצות אשר יש בכוחן להביא לביטול עסקת מתנה, כגון: אי כשירות לערוך הסכם מתנה, איומים, עושק וניצול, השפעה בלתי הוגנת, חזרה ממתנה, זיוף חתימה ועוד.

הדרכים להוכחת עילות הביטול הינן רבות ומגוונות תוך שימוש בחוות דעת מקצועית כגון רופא מומחה לבחינת כשירות מעניק המתנה או גרפולוג כדי לחזק את המסקנה שהחתימה על הסכם המתנה מזויפת. למשרדנו, ניסיון רב בתחום וניהול הליכים של ביטול הסכם מתנה, ביטול מתנה במקרקעין והליכים הקשורים לנושא המתנהלים בבית המשפט.

ביטול מתנה במקרקעין שניתנו ללא תמורה צריכה גם היא לבסס עילת תביעה. בין אם מדובר בחזרה ממתנה ו/או לאחר פטירת המעניק. כאשר עולה חשש לכך שמקבל המתנה מעוניין למכור את המקרקעין שקיבל לצד ג' כלשהו, ניתן לבקש מבית המשפט צווי מניעה זמניים וכן הטלת עיקולים על המקרקעין לשם סיכול העסקה עד לבירור הטענות בבית המשפט. 

כאשר מדובר בדירת מגורים שניתנה במתנה לאחד האחים והמעניק מבקש לחזור בו מהמתנה בשל התנהגות מחפירה או אי קיום תנאי מתנאי עסקת המתנה, התביעה לביטול עסקת המתנה תוגש על ידי המעניק עצמו.

צוואה הדדית

נעשה לכם עוול? אנחנו נילחם על הזכויות שלכם

לשיחת ייעוץ ללא התחייבות חייגו עכשיו!
לבחינת סיכויי התיק ללא כל התחייבות
מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

המשרד בתקשורת:

כתבו לנו...

פרטי יצירת קשר

רשתות חברתיות

דילוג לתוכן