אודות המשרד

קמרי ושות' משרד עו"ד

קמרי משרד עורכי דין הינו משרד בוטיק המעניק שירותים משפטיים בתחום הירושה, בעל נסיון רב בייצוג בתיקים של סכסוכי ירושה מורכבים וצוואות, לרבות בתחומי ירושה של מקרקעין וירושה של משק חקלאי. המשרד הוקם ע"י עורך הדין גיא קמרי בעל בעל תואר L.L.B במשפטים וחבר בלשכת עורכי הדין בישראל, אליו הצטרפו עו"ד שי קמרי ועו"ד תומר קמרי.

משרדנו במתמחה בליטיגציה בבית המשפט ובעל נסיון רב בייצוג בפני כל ערכאות השיפוט ברחבי הארץ: בית משפט השלום, בית המשפט המחוזי, בית המשפט העליון.

משרדנו מעניק שירותי עורך דין  בסניפי המשרד בתל אביב ובכרמיאל תוך שימת דגש על אמינות, מקצועיות, חשיבה על מתן פתרונות יצירתיים וליווי אישי של לקוחותינו, תוך שיתוף הלקוח בנעשה לאורך כל הטיפול המשפטי בעניינו. כל תיק קטן כגדול מקבל את מלוא היחס, תוך חתירה למצוינות והצלחה בהליך המשפטי. משרדנו נותן ייעוץ משפטי מקדים, תוך בחינת התיק בדקדקנות, ניתוח הראיות והערכת הסיכונים והסיכויים בכל סוגייה משפטית במטרה להשגת התוצאה הטובה ביותר.

צוות עורכי הדין

עורך דין גיא קמרי

עו"ד גיא קמרי

תפקיד

גיא קמרי הוא המייסד של משרד קמרי ושות'. עו"ד קמרי מחזיק במידע רב, ושנים של ניסיון בתחום הירושה והצוואות – בדגש על דיני מושבים.

עורך דין שי קמרי
תפקיד

בוגר המרכז האקדמי למשפט ועסקים ברמת גן, הוא שותף בכיר במשרד. ידוע ביכולת שלו לשלב בין אמפתיה ומקצוענות.

עורכי דין לענייני עזבון, ירושה וצוואה

במשרד קמרי ושות' תוכלו למצוא צוות מקצועי ומנוסה, ויחד עם זאת – אדיב ונעים. עורכי הדין במשרד קמרי ושות' הינם בעלי ידע רב בדיני ירושה. הניסיון הרב שמביא עימו צוות המשרד בדיני הצוואה והעזבון – מסייע ללקוחות המשרד לקבל את הסיוע לו הם זקוקים. לקוחות המשרד מספרים על חוויה נעימה ומקצועית מצד צוות המשרד בתוך סיטואציות לא קלות. אנו מזמינים אתכם ליצור עימנו קשר בהקדם, על מנת לקבל ייעוץ משפטי אישי.

» ליצירת קשר לחצו כאן

משרד עוד לענייני ירושה
דילוג לתוכן